Gości online:  8 Łącznie użytkowników: 58,972Najnowszy użytkownik: gocharadocha12

Nawigacja

Pobieralnia

EkipaGejmingowa.pl


TOP 30 Miesiąca

Regulamin

1. Wszystkie utwory mp3 umieszczone na tej stronie, prezentowane sa wyłącznie w celach promocyjnych. Od momentu ściągnięcia na dysk pliki należy usunąć w przeciągu 24 godzin. Wykorzystywanie ich w celach komercyjnych jest niezgodne z polskim prawem. Autorzy serwisu nie ponoszą zadanej odpowiedzialności za niezgodne z prawem wykorzystywanie zasobów znajdujących się na stronie. Wszystkie pliki ściągacie na własną odpowiedzialność.

2. Zamieszczone na tej stronie pliki nie zostały wrzucone na serwer przez autorów – są one własnością osób trzecich. Ten serwis gromadzi jedynie linki do mp3 i teledysków, ogólnodostępnych w internecie. Pliki pobierane są w celach testowych (lub informacyjnych). Oglądając stronę oświadczasz, że przeczytałeś powyższą informacje i zgadzasz się z nią. Jeżeli akceptujesz powyższe warunki możesz wejść dalej do serwisu. Jeżeli nie akceptujesz warunków natychmiast opuść ta stronę!

3. Osoba, która nabyła oryginalna płytę z muzyka w ramach obowiązującego tzw. dozwolonego użytku osobistego może sobie ja przerobić na mp3, wgrać do odtwarzacza mp3, zrobić kopie zapasowa płyty jak również pożyczyć osobom bliskim pozostających w stosunkach towarzyskich (rodzina, przyjaciele).

4. Polskie prawo przewiduje, ze możemy na własny użytek korzystać z utworów juz rozpowszechnionych bez zgody twórcy. Nie popełnicie zatem przestępstwa, ściągając muzykę z internetu i słuchając jej później do woli. Możecie nawet zaprosić przyjaciół i zrobić małą imprezkę – wciąż nie będziecie wykraczać poza granice prawa. No chyba, ze odkręcicie regulator głośności na maksimum i sąsiedzi wezwać policje, ale za mp3 Was nie zamkną.
– Czy mogę w takim razie stworzyć stronę z odsyłaczami do nielegalnych plikow mp3 na innych serwerach? Tak, nikt nie zrobi ci z tego powodu krzywdy. (artykuł pobrany ze strony: http://www.pcworld.pl/artykuly/4908.html

5. Jeżeli jesteś związany w jakikolwiek sposób z jakimiś organizacjami rządowymi, do walki z piractwem komputerowym lub jakiejkolwiek innej grupy spełniającej te funkcje, a także jeśli jesteś pracownikiem tych grup nie możesz wejść na ta stronę, nie możesz ściągać żadnych plików i nie możesz ich przeglądać. Jesli wejdziesz na stronę złamiesz międzynarodowe prawo do prywatności (internet privacy act podpisany w 1995) co będzie oznaczało, że nie możesz rościć praw do odlaczenia naszych isp(s), ani do ukarania żadnych osób lub firm (darmowych oraz płatnych serwerów), na których przetrzymujemy swoje pliki, nie możesz także sądownie ścigać żadnej osoby związanej z ta strona włączając w to rodzinę, przyjaciół autorów strony oraz wszystkich którzy te stronę internetowa odwiedzają.

6. Utwory muzyczne zawarte w serwisie w celu promowania polskich Dj zostaly zamieszczone za zgoda ich tworcow/producentow sa ich wlasnoscia i chroni je prawo autorskie. Wszelkie rozpowszechnianie, publiczne odtwarzanie bądź sprzedaż utworów bez zgody ich twórców/producentów jest zabroniona!

7. Rejestrując się zgadzasz się na otrzymywanie od naszego serwisu subskrypcji. Strona istnieje tylko i wyłącznie dla promocji młodych talentów, clubów dyskotekowych jak i zapoznaniem się z hasłem Muzyka Clubbowa. Nie czerpiemy z tego żadnych korzyści! Dział służy tylko i wyłącznie promocji.

Logowanie

Facebook

Ostatnie dodane mp3